Najnowsze informacje dla kibiców

Kategoria: Dla kibiców

2019-04-21 20:38:00

Do imprezy pozostał już niecały tydzień. Chcielibyśmy podsumować najnowsze informacje, które mamy do przekazania naszym kibicom.

Opublikowaliśmy specjalnie na to wydarzenie przygotowany spotter guide. Zawiera on najważniejsze informacje o kierowcach wraz z numerami startowymi. Mamy nadzieję, że będzie on przydatny i ułatwi głosowanie na najlepszego kierowcę. Paczkę przygotowaną do wydruku dwustronnego znajdziecie tutaj: http://dtbilgoraj.pl/spotter_guide.zip.

Dzięki współpracy z firmą King udało nam się uruchomić bezpłatne połączenie autobusowe, które pomoże kibicom dostać się w niedzielę na tor. Rozkład jazdy oraz trasa autobusu znajdują się tutaj: http://dtbilgoraj.pl/img/Bus.png

Aby uprzyjemnić kibicom odbiór imprezy, nawiązaliśmy współpracę z firmą Upled. Dzięki nim na terenie imprezy rozstawiony zostanie ekran o powierzchni 15 metrów kwadratowych. Będzie na nim widoczna relacja zarówno z toru, jak i parku maszyn.

Udając się na naszą imprezę, warto zabrać ze sobą nieco gotówki. W czasie przerwy przeprowadzimy bowiem licytacje. Do zdobycia będą plakaty z podpisami kierowców oraz przejazdy Drift Taxi z naszym gościem specjalnym, Bartkiem Ostałowskim. Cały dochód z tych licytacji przeznaczymy na cele charytatywne. Licytacje przeprowadzimy zarówno w sobotę, jak i niedzielę.

lelu0

Nasi partnerzy